Narożnik MORIS U
Opis
Narożnik Moris U z funkcją spania i pojemnikiem
Narożnik Moris U to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort oraz nowoczesny design. Duża forma w kształcie litery U zapewnia wygodne miejsce dla całej rodziny i sprzyja wspólnemu wypoczynkowi.
Model został wyposażony w funkcję spania, dzięki której w prosty sposób można zamienić narożnik w wygodne łóżko o powierzchni 264 x 129 cm. To świetne rozwiązanie podczas wizyt gości lub codziennego relaksu.
Dodatkowym atutem są praktyczne pojemniki na pościel, które ułatwiają przechowywanie koców, poduszek czy innych tekstyliów. Regulowane zagłówki zwiększają komfort użytkowania, umożliwiając dopasowanie pozycji do indywidualnych potrzeb.
Nowoczesna forma, eleganckie wykończenie oraz uniwersalny design sprawiają, że narożnik Moris U doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne wnętrza.
Najważniejsze cechy:
- Narożnik w kształcie litery U – dużo miejsca do siedzenia
- Funkcja spania – szybkie rozkładanie
- Powierzchnia spania: 264 x 129 cm
- Pojemniki na pościel
- Regulowane zagłówki
- Nowoczesny design
- Wysoki komfort użytkowania
TKANINY:
Zanim wybierzesz materiał z dostępnej grupy cenowej pamiętaj, że im wyższa grupa cenowa materiału tym lepsza jego jakość i wytrzymałość
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Mebel można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 161 cm |
| Szerokość | 280 cm |
| Wysokość | 86-99 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | 2 pojemniki |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka CME 30/30 |
| Luźne poduszki | tak |
| Cechy | Wysoka jakość dotyczy zarówno wykończenia mebla, jak i zastosowanych surowców najwyższej jakości. |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.