Narożnik NICI BIS
Opis
Rozkładany narożnik z funkcją spania NICI BIS.
Narożnik to świetne i funkcjonalne rozwiązanie zarówno do pokoju dziennego, młodzieżowego jak i salonu. Zapewni wygodny odpoczynek oraz sen, a także świetnie sprawdzi się jako miejsce noclegu dla gości.
Narożnik NICI BIS z pewnością sprawi, że Twój salon będzie wygodny i funkcjonalny. Utrzymany w skandynawskim stylu z pewnością zyska Państwa uznanie. Szerokie siedziska oraz wysokie oparcia wykończone ruchomymi zagłówkami pozwolą Ci zająć wygodne miejsce przed telewizorem lub znaleźć idealną pozycję do czytania ulubionej książki. Wypełnienie siedziska połączeniem pianki wysokoelastycznej i sprężyny falistej zapewni Ci wygodny sen oraz odpoczynek. Funkcja spania pozwoli zamienić stylowy salon w piękną sypialnię. Powierzchnia spania gwarantuje miejsce dla trzech osób. Połączenie stonowanych pastelowych kolorów z drewnianymi nóżkami tworzy z niego wzór mebla skandynawskiego. Dwa pojemniki na pościel z pewnością pomieszczą dodatkowe koce, poduszki, ręczniki czy dodatkowe komplety pościeli. Mebel ''proporcjonalny'' kształcie litery U nie posiada opcji prawo lub lewostronnej.
WYMIARY:
szerokość: 347 cm
wysokość: 87 cm
głębokość: 175 cm
powierzchnia spania:125cm x 230cm
KOLORYSTYKA:
grupa 1 (tkaniny zwykłe): sawana, inari, magma, tango
grupa 2 (tkaniny zwykłe): soro, almara
grupa 3 (tkaniny zmywalne): etna, enjoy, poso, kronos, ekoskóra EK.
grupa 4 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): casablanca, lincoln, amore, monolith, tunis.matt velvet
grupa 5 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): venus velvet, chill me, terra.
Tkaniny pet friendly - dedykowane dla właścicieli psów i kotów.
Oprócz wysokich właściwości plamoodpornych i zmywalnych ograniczają także przenikanie sierści do środka mebla i zaciąganie pojedynczych włókien pazurkami.
*tkaninami plamoodpornymi dedykowanymi dla właścicieli psów są: casablanca, tunis, matt velvet, venus velvet oraz chill me
Dane techniczne
| Głębokość | 175 cm |
| Szerokość | 347 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | x2 |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka wysokoelastyczna |
| Nóżki | drewniane |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.