Narożnik NICI
Opis
Narożnik z ruchomymi zagłówkami, funkcją spania i pojemnikiem NICI.
Prostota i elegancja to dwie cechy, które rzucają się w oczy od pierwszego wejrzenia i tworzą go meblem absolutnie wyjątkowym. Wiemy, że mniej znaczy więcej dlatego postawiliśmy na prostą formę i bogatą kolorystykę.
Obicie tylnej części narożnika pozwala Ci na dowolne ustawienie w każdy miejscu swojego salonu. - mebel wolnostojący może znaleźć się nawet w centrum wybranego pomieszczenia. Wypełnienie siedziska to kombinacja sprężyn falistych i pianki wysokoelastycznej T30, która gwarantuje wygodny relaks i sen. Powierzchnia spania o wielkości 125x220 - jesteśmy przekonani, że takie wymiary zapewnią wygodny sen dla dwojga. Pojemnik na pościel to świetne miejsce na dodatkowe komplety pościeli, koców i poduszek - pozwoli utrzymać ład i porządek. Funkcja spania to idealne rozwiązanie noclegu dla gości oraz połączenia sypialni i salonu. Możliwość wyboru narożnika porawostronnego jak i lewostronnego daje Ci możliwość pełnej personalizacji Twojego zamówienia i dopasowania go do pozostałych mebli w Twoim salonie. Całość wsparta na drewnianych nóżkach o oryginalnym kształcie. Regulowane zagłówki dostosują się do sylwetki i ulubionej pozycji do relaksu - to ostatnio największy trend wśród meblarskich nowości!
WYMIARY:
Widząc ten narożnik z pewnością wyobraziłeś sobie, gdzie go wstawisz - my podpowiadamy Ci podając wszystkie wymiary:
Szerokość: 262 cm
Głębokość: 175 cm
Wysokość: 87 cm
TKANINY:
grupa 1 (tkaniny zwykłe): sawana, inari, magma, tango
grupa 2 (tkaniny zwykłe): soro, almara
grupa 3 (tkaniny zmywalne): etna, enjoy, poso, kronos, ekoskóra EK.
grupa 4 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): casablanca, lincoln, amore, monolith, tunis.matt velvet
grupa 5 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): venus velvet, chill me, terra.
Tkaniny pet friendly - dedykowane dla właścicieli psów i kotów.
Oprócz wysokich właściwości plamoodpornych i zmywalnych ograniczają także przenikanie sierści do środka mebla i zaciąganie pojedynczych włókien pazurkami.
*tkaninami plamoodpornymi dedykowanymi dla właścicieli psów są: casablanca, tunis, matt velvet, venus velvet oraz chill me
Dane techniczne
| Głębokość | 87 cm |
| Szerokość | 262 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka wysokoelastyczna |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.