Narożnik ORLANDO SELECT
Opis
Nowoczesny narożnik do salonu ORLANDO SELECT.
ORLANDO to typowo wypoczynkowy mebel bez funkcji spania. Stworzony z myślą o gustownych i gościnnych salonach.
Szerokie siedzisko zapewni wygodny odpoczynek w dowolnej pozycji. Pięć poduch oparciowych zagwarantuje wsparcie dla całej sylwetki. Możliwość wyboru opcji prawo i lewostronnej pomoże Ci dopasować mebel do pozostałych elementów wystroju.
Narożnik wykonany z wysokogatunkowych surowców. Wykończony przyjemnym w dotyku materiałem w ulubionych połączeniach kolorystycznych. Całość wsparta na nieco wyższych nóżkach, które dodają lekkości.
WYMIARY:
szerokość: 235,5 cm
wysokość: 85 cm
głębokość: 212 cm
KOLORYSTYKA:
Narożnik dostępny w dwóch wersjach.

Dane techniczne
| Głębokość | 212 cm |
| Szerokość | 235,5 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Funkcja spania | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Wypełnienie siedziska | pianka HR + sprężyna falista |
| Luźne poduszki | TAK |
| Czas dostawy | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.