Narożnik PESARA
Opis
Narożnik PESARA
Narożnik PESARA to mebel, który zachwyci miłośników domowego zacisza. Zapewni wiele miejsca do wypoczynku, a także ubogaci wystrój wnętrza. Posiada funkcję spania(funkcją spania obita jest tkaniną zastępcza) oraz pojemnik na pościel. Funkcja spania jest idealnym rozwiązaniem dla osób u których często zostają na noc goście. Pojemnik zaś pomieści dodatkową pościel, koce, oraz poduszki. Wykonany został z najwyższej jakości materiałów i surowców będzie pełnił swoją rolę przez długie lata. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilną ekspozycję.
WYMIARY
szerokość 260 cm
wysokość 93 cm
głębokość 173 cm
KOLORYSTYKA
Kolorystyka, oraz tkaniny dostępne są w galerii zdjęć
Dane techniczne
| Głębokość | 173 cm |
| Szerokość | 260 cm |
| Wysokość | 93 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Czas dostawy | 2-5 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.