Narożnik PULIA
Opis
Elegancki narożnik PULIA
Narożnik PULIA to elegancki narożnik do salonu, który wyróżnia się proporcjami, oraz harmonijnymi kształtami. PULIA jest nie tylko wygodny, ale też wprowadzi do wnętrza odrobinę paryskiego szyku i elegancji. Subtelna forma, oraz miękkie siedzisko zapewnią niezwykły komfort użytkowania, a metalowe nóżki delikatnie unoszą korpus nadając całości lekkiego charakteru. Tkanina, która obity został narożnik jest niezwykle delikatna w dotyku ale też wytrzymała na ścieranie. W siedzisku zastosowano wysokiej jakości pianke HR, oraz sprężyny faliste, które gwarantują solidność. Aby w pełni wykorzystać przestrzeń w której usytuowany jest narożnik, dołożyliśmy funkcję spania, oraz pojemnik na pościel. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku niezapowiedzianych gości lub wielofunkcyjnych pomieszczeń.
WYMIARY
szerokość 286 cm
wysokość 92 cm
głębokość 172 cm
powierzchnia spania 123x220 cm
KOLORYSTYKA:
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me, Wzór
Dane techniczne
| Głębokość | 172 cm |
| Szerokość | 286 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | pianka, sprężyny faliste |
| Nóżki | chrom lub palony chrom |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.