Narożnik RIMA sztruks
Opis
Sztruksowy narożnik z funkcją spania RIMA
Mały sztruksowy narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Nowoczesny, prosty i wygodny. Wykończony przyjemną w dotyku tkaniną, która jest bestsellerem tego roku.
Kanapa narożna RIMA świetnie sprawdzi się w salonie oraz pokoju młodzieżowym. Dzięki funkcji spania będzie dodatkowym miejscem do spania dla gości.
Duży pojemnik na pościel pomieści dodatkowe koce i poduszki, które szybko ukryjesz. Tkanina plamoodporna ułatwi utrzymanie mebla w czystości
WYMIARY
Szerokość: 235 cm
Wysokość: 82 cm
Głębokość: 150 cm
Powierzchnia spania: 200 cm x 140 cm
KOLORYSTYKA:
Narożnik może zostać wykonany w dowolnym odcieniu tkaniny lincoln - plamoodporny sztruks.
Dane techniczne
| Głębokość | 150 cm |
| Szerokość | 235 cm |
| Funkcja spania | 200x140cm |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka |
| Luźne poduszki | TAK |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.