Narożnik ROKO PIK
Opis
Narożnik z funkcją spania REMKO.
Szukasz czegoś prostego, ale zarazem wyjątkowego i niebanalnego ?
Chcesz aby Twój nowy narożnik był wygodny, odpowiednio twardy i funkcjonalny?
Z pewnością nawet najmniejsze powierzchnie staną się funkcjonalne dzięki jego niewielkim rozmiarom.
- wykonany z wysokogatunkowych materiałów połączonych w stabilnej konstrukcji.
- posiada w sobie sprężyny bonellowe, które w znaczący sposób zwiększają komfort korzystania z narożnika oraz pozwoli uniknąć nieestetycznych odkształceń ze względu na równomierne rozłożenie obciążenia.
- posiada w zestawie jeden pojemnik na pościel, którym pomieścisz dodatkowe koce i poduszki.
- trzy poduszki oparciowe zapinane na zamek, które dopełniają całości i zapewniają Ci wygodę w każdej pozycji.
- całość wsparta na metalowych nogach
- możliwość wyboru opcji prawo lub lewostronnej pozwoli Ci dopasować go do wybranego pomieszczenia.
- powierzchnia spania to aż 200cmx140cm - gwarancja wygodnego odpoczynku nawet dla trzech osób.
- dodatkowo wsparta o stabilizujące boczki, które z pewnością będą pełnić rolę podłokietników.
- pikowane boczki i poduszki nadają meblowi lekkości.
WYMIARY:
Szerokość: 235 cm
Głębokość: 150 cm
Wysokość: 82cm
KOLORYSTYKA:
grupa 1 (tkaniny zwykłe): sawana, inari, magma, tango
grupa 2 (tkaniny zwykłe): soro, almara
grupa 3 (tkaniny zmywalne): etna, enjoy, poso, kronos, ekoskóra EK.
grupa 4 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): casablanca, lincoln, amore, monolith, tunis.matt velvet
grupa 5 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): venus velvet, chill me, terra.
Tkaniny pet friendly - dedykowane dla właścicieli psów i kotów.
Oprócz wysokich właściwości plamoodpornych i zmywalnych ograniczają także przenikanie sierści do środka mebla i zaciąganie pojedynczych włókien pazurkami.
*tkaninami plamoodpornymi dedykowanymi dla właścicieli psów są: casablanca, tunis, matt velvet, venus velvet oraz chill me
Dane techniczne
| Głębokość | 150cm |
| Szerokość | 235cm |
| Wysokość | 82cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna typu BONELL |
| Luźne poduszki | TAK |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.