Narożnik Sorento FRESH
Opis
Duży rozkładany narożnik do salonu SORENTO FRESH
Wygodny narożnik, na którym odpocznie cała rodzina. Nowoczesny i elegancki model, który będzie pasował zarówno do nowoczesnego, jak i klasycznego salonu. Stworzony z wysokiej jakości materiałów. Solidny i stabilny mebel, który zagości w Twoim salonie na długie lata.
Narożnik został wyposażony w funkcję spania. W kilka sekund zamienisz go w wygodne łóżko. W ten sposób zapewnisz miejsce do spania dla gości. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą zagwarantuje równomierne rozłożenie ciężaru. Dzięki temu unikniesz nieestetycznych odkształceń i wybrzuszeń na powierzchni mebla.
Całości dopełniają 4 małe poduszki, które doskonale sprawdzą się podczas popołudniowej drzemki. Nowoczesne, pikowane siedzisko przyciągnie uwagę gości i nada pomieszczeniu tego wyjątkowego charakteru.
Dane techniczne
| Głębokość | 195 cm |
| Szerokość | 295 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista |
| Czas dostawy | 3-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.