Narożnik TOMI castel
Opis
Nowoczesny narożnik TOMI castel
Narożnik TOMI to mebel, który zachwyca swym designem. Jego wygląd inspirowany jest stylem skandynawskim z nuta elegancji. Oprócz swych ozdobnych poduszek posiad pikowane siedzisko, które nadaje wyjątkowego stylu. Przechodząc obok narożnika TOMI, nie można niezauważyć eleganckich, opływowych boczków, które nadają nowoczesności. Jest to mebel raczej do mniejszych mieszkań, czy kawalerek. Posiada funkcję spania, dlatego będzie idealnym wyborem dla studentów, czy osób które często przyjmują gości zostających na noc. Pojemnik pomieści pościel, która w razie potrzeby będzie zawsze pod ręką.
WYMIARY
- szerokość 237 cm
- głębokość 150 cm
- wysokość 85 cm
- powierzchnia spania: 122 x 186 cm
- głębokość siedziska do poduch: 50 cm
- głębokość siedziska do oparcia: 75 cm
- wysokość siedziska: 40 cm
- wysokość oparcia: 69 cm
- wysokość całkowita: 85 cm
- wysokość boczka od ziemi: 50 cm
KOLORYSTYKA
Kolorystyka dostępna jest w galerii zdjęć
KOLORY TKANIN MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ W ZALEŻNOŚCI OD USTAWIEŃ KOMPUTERA ORAZ MONITORA.
Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
Dane techniczne
| Głębokość | 150 cm |
| Szerokość | 237 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Luźne poduszki | TAK |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.