Narożnik rozkładany MORRIS
Opis
Multifunkcjonalny narożnik MORRIS
Mimo kompaktowych kształtów model ten spełnia wiele funkcji. W ciągu dnia zapewni wygodne miejsce dla odpoczynku. Dzięki funkcji spania w nocy zmieni się szybko w wygodne łóżko. Wbudowana skrzynia na pościel zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania.
Ten wyjątkowy narożnik ma jeszcze jedną zaletę: 3 ruchome zagłówki, które po rozłożeniu będą idealnym podparciem dla pleców i głowy. Dodatkowo w zestawie zawarte są 2 poduszki ozdobne, widoczne na zdjęciach.
Wymiary:
Szerokość: 227 cm
Głębokość: 161 cm
Wysokość siedziska: 42 cm
Powierzchnia spania: 198 x 127 cm
Dane techniczne
| Głębokość | 161 cm |
| Szerokość | 227 cm |
| Funkcja spania | 198 x 127 cm |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka T30 |
| Ruchome zagłówki | TAK |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiace |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.