Półka TUKAN MAXIMUS TYP M8
Opis
Półka wisząca TUKAN należy do kolekcji mebli MAXIMUS.
Dzięki swojej niestandardowej formie odznaczy się na wybranej płaszczyźnie ściany każdego pomieszczenia.
Ponieważ została utrzymana w charakterze całej kolekcji MAXIMUS nada Twojemu salonowy spójności między poszczególnymi elementami wybranego przez Ciebie systemu. - sprawdź nasze aranżacje
Jeżeli natomiast chcesz stylowo i praktycznie zagospodarować większą powierzchnie swojej ściany - sprawdź płytę plazmę
Aby perfekcyjnie zaaranżować wybrane pomieszczenie wybierz więcej dekorów z kolekcji MAXIMUS. - sprawdź szczegóły kolekcji.
- pomimo swoich niewielkich rozmiarów wyeksponuje wybrane przez Ciebie przedmioty.
- obrzeża wzmocnione okleiną ABS chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
- dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej zagwarantuje, że znajdziesz idealny odcień dla każdego pomieszczenia.
- proste linie gwarantują, że wpasuje się on w aranżacje każdego pomieszczenia.
- wykonana z wysokogatunkowej płyty laminowanej wiernie odzwierciedlającej strukturę drewna.
- fronty o grubości 16 mm oraz korpus o grubości 22 mm zapewnią wieloletnie użytkowanie.
- całość wsparta na solidnie wykonanych satynowych nóżkach
KOLORYSTYKA
- korpus: śliwa wallis / front: śliwa wallis
- korpus: kasztan wenge / front: kasztan wenge
- korpus: biały / front: biały
- korpus: sonoma / front: sonoma
WYMIARY
wysokość 25 cm
szerokość 100 cm
głębokośc 27 cm
Każdy element kolekcji MAXIMUS może być odrębnym elementem, z którym stworzysz własną aranżację idealną do każdego pomieszczenia. - zobacz.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Poniżej prezentujemy Ci wszystkie elementy kolekcji MAXIMUS. ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Dane techniczne
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | NIE |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Grubość frontów | 16 mm |
| Grubość korpusu | 22 mm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 

























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.