Regał ADEMO kaszmir
Opis
Regał ADEMO
To element kolekcji mebli ADEMO .
Wykonany w delikatnym kolorze kaszmiru z nietuzinkowymi, ryflowanymi frontami to synonim elegancji i nowoczesnego designu. Dzięki stonowanemu odcieniowi kaszmiru oraz precyzyjnie dopracowanym detalom meble te idealnie wpasują się w każde wnętrze - od minimalistycznych po klasyczne aranżacje. Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i komfort użytkowania.
Kolekcja ADEMO to doskonały wybór dla osób ceniących funkcjonalność, styl i wyjątkową estetykę.
Stwórz przestrzeń , która zachwyci harmonią i luksusem. Poznaj pełną ofertę mebli ADEMO i wprodzdź niepowtarzalny klimat do swojego domu.
WYMIARY
szerokość 52 cm
głębokość 41 cm
wysokość 180 cm
Dane techniczne
| Kolor frontów | Fronty ryflowane, kaszmir |
| Kolorystyka | Kaszmir |
| Towar do samodzielnego montażu | Tak |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Czas realizacji | 2-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.