Regał Querty 3 kolory
Opis
Nowoczesny regał Querty 3 KOLORY.
Prosty, pojemny i elegancki regał. Wsparty na wysokich nóżkach, które umożliwiają dostęp do powierzchni pod meblem. Tworzy go pojemna szafla ukryta za pełnym frontem podzielona półkami. W dolnej części regału znajduje się pojemna szuflada. Boczna, okryta część będzie doskonałym miejscem na domową biblioteczkę.
Nowoczesny regał została wykonana przy użyciu wysokiej jakości płyty laminowanej dwustronnie. Gwarantuje ona odporność na wilgoć, zarysowania i działanie promieni słonecznych. Dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych.
WYMIARY:
szerokość: 70 cm
wysokość: 140 cm
głębokość: 41 cm
KOLORYSTYKA:
Regał Querty dostępna jest w 3 odcieniach:
- biały
- czarny
- hikora
Dane techniczne
| Kolorystyka | 3 warianty |
| Towar do samodzielnego montażu | tak |
| Oświetlenie LED | nie |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.