Sofa KALIPSO
Opis
Nowoczesna Kanapa KALIPSO
Sofa rozkładana z pojemnikiem na pościel, która zamieni salon w sypialnię. Wygodna, praktyczna i trwała dzięki zastosowaniu najlepszego dostępnego wypełnienia - sprężyny bonell. Wyposażona w duży pojemnik na pościel, który będzie dodatkowym miejscem do przechowywania. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia wybranie idealnej tkaniny i koloru.
Dzięki dużej powierzchni spania, na tym modelu, mogą wyspać się nawet dwie osoby. W sofie wkomponowany jest pojemnik na pościel, dzięki któremu zaoszczędzimy dużo miejsca!
WYMIARY
Pufa: 33x33x39 cm
Kanapa
szerokość 250 cm
głębokość 88 cm
wysokość 85 cm
powierzchnia spania 195 x 140 cm
KOLORYSTYKA:
grupa 1 (tkaniny zwykłe): sawana, inari, magma, tango
grupa 2 (tkaniny zwykłe): soro, almara
grupa 3 (tkaniny zmywalne): etna, enjoy, poso, kronos, ekoskóra EK.
grupa 4 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): casablanca, lincoln, amore, monolith, tunis.matt velvet
grupa 5 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): venus velvet, chill me, terra.
Tkaniny pet friendly - dedykowane dla właścicieli psów i kotów.
Oprócz wysokich właściwości plamoodpornych i zmywalnych ograniczają także przenikanie sierści do środka mebla i zaciąganie pojedynczych włókien pazurkami.
*tkaninami plamoodpornymi dedykowanymi dla właścicieli psów są: casablanca, tunis, matt velvet, venus velvet oraz chill me
Dane techniczne
| Szerokość | 250 cm |
| Głębokość | 88 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Powierzchnia spania | 195 x 140 cm |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna bonell |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.