Sofa POLA
Opis
Stylowa Sofa Pola
Sofa Pola to stylowa sofa, którą wyróżnia niezwykle aksamitna tkanina obiciowa. Będzie idealnym wyborem do eleganckich wnętrz, w których wprowadzi odrobinę przytulności. Materiał jest niezwykle miękki i jedwabisty w dotyku.
Szerokie siedzisko wypelnione najwyższej jakości pianką T28+HR30 dodatkowo zwieksza komfort użytkowania. Sofa posiada funkcje spania, oraz pojemnik na pościel co jest niezwykle ważne w mniejszych pomieszczeniach. Drewniana rama mebla, oraz sprężyny faliste sprawią, że można sie cieszyć nowym "nabytkiem" przez długie lata.
WYMIARY
szerokość 240 cm
wysokość 90-95 cm
głębokość 76 cm
powierzchnia spania 194/140 cm
Uwaga: Kolory tkanin mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych
Kolory na stronie mają charakter poglądowy. Ze względu na indywidualne ustawienia monitora, odcień tkaniny widoczny na ekranie może odbiegać od koloru rzeczywistego.
Aby mieć pewność co do wyboru, zapraszamy do kontaktu przed złożeniem zamówienia – chętnie prześlemy realne zdjęcia wybranej tkaniny. Istnieje również możliwość zamówienia próbki materiału z dostawą do domu.
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:
W przypadku zamówień pobraniowych zamówienia realizujemy po przedpłacie 30% zaliczki.
Po złożeniu zamówienia na adres mailowy podany w zamówieniu przesyłamy fakturę na przedpłatę 30% wartości zamówienia, po jej zaksięgowaniu zamówienie zostaje przyjęte do realizacji. Pozostała część można zapłacić przy odbiorze.
Meble tapicerowane wykonywane są na indywidualne zamówienie, co wyklucza możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Dane techniczne
| Szerokość | 240 cm |
| Głębokość | 76 cm |
| Wysokość | 90-95 cm |
| Powierzchnia spania | 194/140 cm |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny bonel |
| Automat ułatwiający rozkładanie | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Czas realizacji | 4 - 8 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.