Sofa RAFAŁ
Opis
Młodzieżowa kanapa rozkładana RAFAŁ
Klasyczna młodzieżowa sofa rozkładana z pojemnikiem na pościel. Wyposażona w funkcję spania . To doskonała propozycja kanapy do pokoju młodzieżowego i małego salonu. Szerokie siedzisko zapewni wygodny odpoczynek po całym dniu pracy i nauki.
Sofa dostępna w 2 opcjach kolorystycznych.
WYMIARY:
wysokość: 75 cm
głębokość: 75 cm
szerokość : 208 cm
KOLORYSTYKA:
Dane techniczne
| Szerokość | 208 cm |
| Głębokość | 69 cm |
| Wysokość | 68 cm |
| Powierzchnia spania | 137x200 cm |
| Automat ułatwiający rozkładanie | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Czas realizacji | 2-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.