Szafka RTV LIAM z biokominkiem
Opis
Szafka RTV LIAM z biokominkiem
To element nietuzinkowej kolekcji LIAM. Meble te idealny wybór do nowoczesnych wnętrz, który łączy w sobie stylowy, nietuzinkowy wygląd i wysoką funkcjonalność.
Poznaj jego największe zalety:
- Nowoczesny Design – połączenie matowych korpusów w kolorze hickory jackson z wyjątkową aplikacją na frontach w tym samym odcieniu z czarnymi paskami tworzy elegancki i ponadczasowy wygląd.
- Wytrzymałość i Jakość – wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność i odporność na codzienne użytkowanie.
- Elegancja w Twoim Wnętrzu – zestaw mebli Liam to idealny wybór, aby nadać wnętrzu wyjątkowy styl i stworzyć komfortową, elegancką przestrzeń.
- Wbudowany biokominek - doda Twojemu wnętrzu unikalnego charakteru tworząc niesamowicie przytulną atmosferę w salonie.
Kolorystyka:
- Korpusy: Hickory Jackson
- Fronty: Hickory Jackson
- Aplikacja: czarne paski (nadruk), czarne stopki, biokominek
Wymiary:
- Wysokość:52 cm
- Szerokość:160 cm
- Głębokość: 45 cm
Dane techniczne
| Kolorystyka | hickory jackson + czarny + biokominek |
| Towar do samodzielnego montażu | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Czas realizacji | 2-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.