Witryna wisząco-stojąca ANIA
Opis
Witryna wiszaco-stojąca ANIA
ANIA, to witryna w stylu nowoczesnym. Jej niebywałe kolor przykuwają uwagę i nadają eleganckiego stylu. Kolor biały dodaje przestrzenności pomieszczeniu. Idealnie będzie wyglądać w pomieszczeniach, które potrzebują rozświetlenia, czy wizualnego powiększenia. Czarny to kolor charakterny, nada pomieszczeniu stylu i elegancji. Artisan zaś to kolor klasyczny. idealnie wkomponuje się we wszystkie klasyczne pomieszczenia. Mebel ten wyposażony został w otwierane drzwi. Za frontami znajdziemy cztery pojemne półki z płyty, oraz dwie szklane, opcjonalnie podświetlone LED.
WYMIARY
szerokość 36 cm
wysokość 140 cm
głębokość 30 cm
KOLORYSTYKA
Czarny+dąb wotan
Biały+dąb wotan
Dane techniczne
| Kolorystyka | Czarny+dąb wotan, artisan, biały+dąb wotan |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | TAK-opcjonalnie |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Czas realizacji | 4 - 7 tyg. |
| Gwarancja | 24- miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.