Wysoka komoda 2D SCOBI
Opis
Nowoczesna komoda SCOBI
Salon to najważniejsze pomieszczenie w całym domu. To tam spędzamy najwięcej czasu, odpoczywamy i przyjmujemy gości. Zadbaj, abyś czuł się wygodnie w tym pomieszczeniu, a Twoim znajomi byli pod wrażeniem całego wnętrza. Dzięki zestawowi mebli SCOBI nawet niewielki salon zmienisz w nowoczesne i komfortowe miejsce.
Są to wyjątkowe i nowoczesne meble do Twojego salonu. Wyjątkowe połączenia kolorystyczne mebli wraz z ich funkcjonalnością odmienią Twoje mieszkanie, zapewniając komfort i luksus o jakim marzysz. Ozdobne wykończenia oraz srebrne uchwyty sprawią, że każdy salon stanie się wyjątkowy. Kolorystyka jest dobrana tak, abyś łatwo mógł wkomponować meblościankę SCOBI w wystrój każdego mieszkania. Nowoczesne elementy z tego zestawu będą nie tylko funkcjonalnymi meblami, ale też ozdobią salon z efektem WOW.
Wysoka komoda natomiast to mebel, który sprawdzi się w salonie, sypialni oraz jadalni. W zależności od miejsca, w którym ją postawisz pomieści różne przedmioty. Jej pojemne wnętrze ukryje wszystkie zbędne przedmioty. Podział na szafki pomoże Ci w zorganizowany sposób przechowywać całość w jednym miejscu. Opcjonalnie komoda może zostać wyposażona w oświetlenie led, które nada całości lekkiego, ale tez luksusowego charakteru.
KOLORYSTYKA
dąb monastry+czarny onyks
biały+dąb wotan
czarny onyks+dąb wotan
WYMIARY
szerokość 110 cm
wysokość 123 cm
głębokość 39 cm
Dane techniczne
| Kolorystyka | dąb monastry-czarny onyks, biały-dąb wotan, czarny onyks, dąb wotan |
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | TAK-opcjonalnie |
| Wysokość | 123 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Czas realizacji | 4-6 tygodnia |
| Gwarancja | 24- miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.