Wersalka rozkładana ANIA XI
Opis
Młodzieżowa wersalka rozkładana ANIA XI
Nowoczesna wersalka z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Doskonale sprawdzi się jako wygodny mebel wypoczynkowy do pokoju młodzieżowego i salonu. W dzień sprawdzi się jako wygodna sofa, nocą zamieni się w równie komfortowe łóżko.
Wypełnienie siedziska sprężyną falistą zapewnia odporność na powstawanie odkształceń. Automat ułatwiający rozkładanie zapewni wygodne i łatwe składanie i składanie. Pojemnik pod siedziskiem ukryje pościel.
Uwaga! Kanapa nie jest meblem wolnostojącym. Obicie tylne to tkanina zastępcza (inna niż obicie siedziska i skrzyni)
WYMIARY:
szerokość: 195cm
wysokość: 90 cm
głębokość: 85 cm
KOLORYSTYKA: '
Nowoczesna wersalka ANIA XI dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Każdy z modeli został podpisany zastosowaną tkaniną w galerii produktu.
Dane techniczne
| Szerokość | 195 cm |
| Głębokość | 85 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia spania | 195 x 120 cm |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista |
| Automat ułatwiający rozkładanie | Tak |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.