Wersalka rozkładana ANIA III new
Opis
Kanapa z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel.
Wersalka rozkładana, która świetnie sprawdzi się w salonie oraz pokoju młodzieżowym. Wygodny i łatwy w codziennym użytkowaniu mebel wypoczynkowy.
Wysokie oparcie gwarantuje podparcie dla całych pleców. Wypełnienie siedziska sprężyną i pianką zapewni wygodne siedzenie i spanie. Pojemnik na pościel oraz funkcja spania umożliwią Ci zapewnienie gościom wygodnego odpoczynku. Modne kolory sprawią, że dopasuje się również do pokoju młodzieżowego.
KOLORYSTYKA
Sofa dostępna jest w kolorach prezentowanych na zdjęciach. Każde zdjęcie zostało podpisane numerem modelu lub użyta tkaniną
WYMIARY:
szerokość: 195 cm
wysokość: 90 cm
głębokość: 85 cm
Uwaga! Kanapa nie jest meblem wolnostojącym. Obicie tylne to tkanina zastępcza (inna niż obicie siedziska i skrzyni)
Dane techniczne
| Szerokość | 195 cm |
| Głębokość | 85 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia spania | 195 x 120 cm |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista |
| Automat ułatwiający rozkładanie | Tak |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Czas realizacji | 5-9 tygodni |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.