Narożnik ASTI
Opis
Nowoczesny narożnik z opcją spania ASTI.
To jeden z najchętniej wybieranych narożników rozkładanych. Elegancki, modny i nowoczesny model do każdego salonu. Cechują go wygodne rozłożyste siedziska. Profilowane oparcia zakończone regulowanymi zagłówkami. Duże boczki zapraszają do zajęcia ulubionej pozycji i odpoczynku.
Narożnik ASTI to przede wszystkim solidny i stabilny mebel. Wysoka jakość zastosowanych materiałów daje Ci gwarancje pełnej satysfakcji z zakupu.
Mebel wsparty o funkcję spania, która w kilka sekund zamieni stylowy salon w wygodną sypialnię. Zapewni także dodatkowe miejsce do spania dla gości. Możliwość wyboru opcji prawo lub pewostronnej pomoże Ci dopasować go do pozostałych mebli w salonie.
Całość wsparta na wysokich nóżkach o ciekawym kształcie.
Szeroka gama kolorystyczna pozwoli Ci wybrać odcień idealny do salonu. Tkaniny plamoodporne i wodoodporne ułatwią utrzymanie mebla w doskonałej kondycji. Znajdziesz je w grupie 2 i 3.
WYMIARY:
szerokość: 280 cm
głębokość: 170 cm
wysokość: 95 cm
KOLORYSTYKA
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.

Dane techniczne
| Głębokość | 170 cm |
| Szerokość | 280 cm |
| Wysokość | 77-95 cm |
| Funkcja spania | 225 x 123 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka wysokoelastyczna |
| Nóżki | Metalowe |
| Ruchome zagłówki | Tak |
| Cechy | Średnio miękki |
| Czas dostawy | 4-8 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.