Narożnik ASTI BIS
Opis
Duży narożnik z funkcją spania ASTI BIS
Rozkładany narożnik z funkcją spania w luksusowej wersji. Stworzony z wysokiej jakości materiałów. Wykończony z dbałością o detale. Cechują go szerokie rozłożyste siedziska oraz profilowane oparcia. Narożnik ASTI BIS to przede wszystkim duży i stabilny mebel, który doskonale sprawdzi się w większych salonach.
Mebel wyposażony w funkcję spania, która zapewni dodatkowe miejsce do spania dla gości. Regulowane zagłówki świetnie spełnią swoje zadanie podczas czytania ulubionej książki. Szerokie boczki stabilizujące zagwarantują masywność i stabilność mebla. Pojemnik na pościel ukryje koce i poduszki.
Wysoka jakość zastosowanych materiałów daje Ci gwarancje pełnej satysfakcji z zakupu. Możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów pozwoli Ci wybrać idealny kolor i strukturę.
To mebel wypoczynkowy, który w mgnieniu oka zamienisz w wygodne łóżko o powierzchni 120cm x 200cm. Całość wsparta na wysokich nóżkach o zupełnie nowym kształcie pozwala odejść standardowego wizerunku klasycznych narożników
Wypełnienie siedziska sprężyną falistą oraz pianką wysokoelastyczną to duet, który gwarantuje Ci wypoczynek na najwyższym poziomie.
WYMIARY:
szerokość: 280 cm
wysokość: 77-95 cm
głębokość: 225 cm
powierzchnia spania: 120x200 cm
KOLORYSTYKA
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Uwaga! Funkcja spania w narożniku Asti obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 225 cm |
| Szerokość | 280 cm |
| Wysokość | 77-95 cm |
| Funkcja spania | 120x200 cm |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka wysokoelastyczna PU |
| Nóżki | Metalowe |
| Luźne poduszki | Nie |
| Ruchome zagłówki | Tak |
| Cechy | Najwyższa jakość |
| Czas dostawy | 4-8 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.