Narożnik Antoni LONG
Opis
Duży narożnik do salonu Antoni Long z funkcją spania i pojemnikiem na pościel.
Uwaga! funkcja spania została wykończona tkaniną zastępczą.
WYMIARY:
szerokość 348 cm
głębokość 202 cm
wysokość 70 cm
głębokość siedziska 60 cm
wysokość siedziska 43 cm
powierzchnia spania 130 x 193 cm
KOLORYSTYKA:
grupa 1 (tkaniny zwykłe): sawana, inari, magma, tango
grupa 2 (tkaniny zwykłe): soro, almara
grupa 3 (tkaniny zmywalne): etna, enjoy, poso, kronos, ekoskóra EK.
grupa 4 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): casablanca, lincoln, amore, monolith, tunis.matt velvet
grupa 5 (tkaniny plamoodporne i zmywalne): venus velvet, chill me, terra.
Tkaniny pet friendly - dedykowane dla właścicieli psów i kotów.
Oprócz wysokich właściwości plamoodpornych i zmywalnych ograniczają także przenikanie sierści do środka mebla i zaciąganie pojedynczych włókien pazurkami.
*tkaninami plamoodpornymi dedykowanymi dla właścicieli psów są: casablanca, tunis, matt velvet, venus velvet oraz chill me
Dane techniczne
| Głębokość | 202 cm |
| Szerokość | 348 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Funkcja spania | 130x193 cm |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka |
| Nóżki | metalowe/czarne |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.