Narożnik ANTONI lincoln sztruks szybka realizacja
Opis
Bestsellerowy narożnik rozkładany ANTONI
Mebel, który zyskał ogromną sympatię klientów już teraz dostępny z ekspresową dostawą. Idealny mebel do nowoczesnego salonu. Wygodny i solidnie wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wsparty o niezbędne funkcje.. Dodatkowe ruchome zagłówki zapewnią wygodę podczas czytania i oglądania telewizji.
- Rozkładana dodatkowa powierzchnia narożnika, która z powodzeniem zastąpi łóżko dla gości, jak i stworzy dodatkowe miejsce odpoczynku.
- Pojemnik na pościel znajdujący się pod siedziskiem pomieści koce i poduszki.
- 3 ruchome zagłówki z wielostopniową regulacją zapewnią wygodne podparcie dla karku. Unoszenie i opuszczanie zagłówka pozwala dopasować mebel do preferowanego ułożenia ciała w zależności od wykonywanej czynności np. czytania czy oglądania telewizji.
- Dostępny zarówno w wersji prawo, jak i lewostronnej dopasuje się do pozostałych elementów wyposażenia oraz rozkładu pomieszczenia.
KOLORYSTYKA:
Narożnik ANTONI jest wykończony plamoodporną i zmywalną tkaniną sztruksową lincoln.
Dane techniczne
| Głębokość | 202 cm |
| Szerokość | 273 cm |
| Wysokość | 87 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Ruchome zagłówki | 3 szt. |
| Czas dostawy | 1-3 tygodnie (Holandia), 2 - 4 tygodnie (Niemcy, Belgia) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.
Mirek
Narożnik na żywo wyglada swietnie. Spadli nam z nieba gdy inna firma nas wystawiła. Narożnik zamówiliśmy w zeszły czwartek i od razu w sobotę była dostawa. Materiał super, mięciutki. Polecam!