Narożnik HILTON U
Opis
Nowoczesny narożnik HILTON
Narożnik HILTON to nasza najnowsza propozycja. Siedzisko narożnika zdobi nietuzinkowy wzór, które nadaje temu modelowi nowoczesny i niebanalny wygląd. To idealna propozycja do pokoju dziennego, która zapewni również dodatkowe miejsce do spania.
WYMIARY
szerokość 373 cm
głębokość 170 cm
wysokość 84 cm
Kolorystyka:
Narożnik dostępny jest w tkaninach oraz kolorystyce pokazanej w galerii zdjęć.
Wersje kolorystyczne podpisane są na zdjęciach nazwą użytej tkaniny oraz numerem odpowiadającym danemu kolorowi. W miejscu "Wpisz numer modelu" należy wpisać wybraną tkaninę i numer koloru.
Dane techniczne
| Głębokość | 170 cm |
| Szerokość | 373 cm |
| Wysokość | 84 cm |
| Funkcja spania | 140 x 336 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka wysokoelastyczna |
| Luźne poduszki | Tak |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiace |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.