Narożnik SOFIA U
Opis
Nowoczesny i funkcjonalny narożnik SOFIA
Narożnik SOFIA to nowoczesny i praktyczny mebel, który doskonale sprawdzi się zarówno w każdym salonie .
Model Sofia posiada funkcje spania i dwa pojemniki na pościel, co czyni go idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujemy dodatkowego miejsca do spania, czy przechowywania pościeli.
WYMIARY
szerokość 312 cm
głębokość 166 cm
wysokość 80 cm
Kolorystyka:
Narożnik dostępny jest w tkaninach oraz kolorystyce pokazanej w galerii zdjęć.
Wersje kolorystyczne podpisane są na zdjęciach nazwą użytej tkaniny oraz numerem odpowiadającym danemu kolorowi. W miejscu "Wpisz numer modelu" należy wpisać wybraną tkaninę i numer koloru.
Uwaga! Funkcja spania w narożniku obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 166 cm |
| Szerokość | 312 m |
| Wysokość | 80 cm |
| Funkcja spania | 140 x 260cm |
| Pojemnik na pościel | Tak x 2 |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka 30*30 |
| Luźne poduszki | Tak |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiace |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.