Narożnik nierozkładany ZEUS XL
Opis
Wygodny narożnik do salonu z serii premium ZEUS XL.
Bardzo stylowy i efektowny mebel, który zachwyci domowników i gości. Szerokie i rozłożyste siedziska zachęcają do zajęcia wygodnego miejsca. Wyjątkowo miękki mebel sprawia, że użytkownik zapada się w siedzisko i poduszki, które są dopasowane do jego sylwetki.
Wykonany z najwyższej jakości materiałów i surowców będzie pełnił swoją rolę przez długie lata. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilną ekspozycję. Szerokie i rozłożyste siedziska zachęcają do zajęcia miejsca i relaksu. Narożnik ZEUS występuje zarówno w opcji prawo i lewostronnej. Może zostać wykończony dowolną tkaniną tapicerską w różnej strukturze i ulubionym kolorze.
WYMIARY:
szerokość: 260 cm
wysokość: 71 cm
głębokość: 250 cm
wysokość siedziska: 41 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 260 cm |
| Szerokość | 250 cm |
| Wysokość | 71 cm |
| Funkcja spania | nie |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Cechy | Najwyższa jakość, wyjątkowo miękki mebel |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.