Narożnik modułowy ZEUS GRANDE
Opis
Duży narożnik do salonu ZEUS GRANDE
Bardzo duży a zarazem bardzo wygodny narożnik do pokoju dziennego. Już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie wygodnego i miękkiego mebla, na którym z przyjemnością zajmiesz miejsce. Szerokie boczki stabilizujące to znak rozpoznawczy tego modelu. Całość sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardzo komfortowe i przytulne.
Wykonany z najwyższej jakości materiałów i surowców będzie pełnił swoją rolę przez długie lata. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilną ekspozycję. Szerokie i rozłożyste siedziska zachęcają do zajęcia miejsca i relaksu. Narożnik ZEUS MAXI występuje zarówno w opcji prawo i lewostronnej. Może zostać wykończony dowolną tkaniną tapicerską w różnej strukturze i ulubionym kolorze.
WYMIARY:
szerokość: 480 cm
wysokość: 71 cm
głębokość: 263 cm
wysokość siedziska: 41 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Głębokość | 263 cm |
| Szerokość | 480 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny falistre, pianka VP 30/30 |
| Nóżki | tworzywo 2,5 cm |
| Cechy | najwyższa jakość wykonania i zastosowanych tkanin oraz wypełnień |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24-miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.