Sofa MORELLI
Opis
Sofa z funkcją spania MORELLI
Wygodna i nowoczesna rozkładana sofa doskonała do salonu oraz pokoju młodzieżowego. Wsparta w funkcję spania, która tworzy łóżko o powierzchni 200x146 cm. Automat ułatwiający składanie i rozkładanie gwarantuje wygodne, lekkie i łatwe codzienne użytkowanie. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą gwarantuje równomierne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni. Pojemnik na pościel ukryje dodatkowe komplety pościeli.
Wymiary:
szerokość: 200 cm
wysokość:74 cm
wysokość z poduszkami: 90 cm
głębokość: 90 cm
powierzchnia spania: 200x146 cm
Kolorystyka:
Sofa MORELLI PREMIUM została wykończona tkaniną LUX w kilku wzorach. Każdy z modeli został oznaczony wykorzystaną tkaniną.
Dane techniczne
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia spania | 200x146 cm |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista |
| Automat ułatwiający rozkładanie | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Czas realizacji | 4-8 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.