Narożnik U z funkcją spania BOSS
Opis
Rozkładany narożnik z funkcją spania BOSS.
Model Boss U doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym. Narożnik z opcją spania to doskonała propozycja, dla pomieszczeń, które łączą funkcję wypoczynku z funkcją sypialni. Pojemnik na pościel ukryje dodatkowe komplety kocy i poduszek. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą zagwarantuje komfortowy odpoczynek. Automat ułatwiający rozkładania sprawi, że codzienne użytkowanie będzie lekkie i komfortowe.
Narożnik BOSS został wykończony przyjemną tkaniną tapicerską w wielu różnych kolorach.
WYMIARY:
szerokość: 310 cm
wysokość: 85 cm
głębokość: 140 cm
powierzchnia spania: 260x130 cm
KOLORYSTYKA:
Narożnik z funkcją spania BOSS na zdjęciach został wykończony materiałem FALCONE i MANILA.
Narożnik dostępny jest w 3 grupach cenowych tkanin:
- 1rwsza grupa cenowa: kronos, paros, monolith, manila, falcone
- 2ga grupa cenowa: Poso, anthology, perfect harmony,
- 3cia grupa cenowa: salvador
Dane techniczne
| Głębokość | 140 cm |
| Szerokość | 310 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Funkcja spania | TAK |
| Pojemnik na pościel | TAK |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka |
| Luźne poduszki | TAK |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.