Meblościanka PALERMO
Opis
Meblościanka do salonu Palermo
To nowoczesny zestaw, który doskonale wpisze się zarówno w minimalistyczne jak i nowoczesne wnętrze. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce i przemyślanemu układowi zestaw mebli Palermo będzie stanowił doskonały wybór do pomieszczeń, które łączą elegancję z funkcjonalnością.
Nietuzinkowy design sprawia, że zestaw Palermo doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami, nadając pomieszczeniu lekkości i nowoczesnego charakteru.
Przemyślany układ półek, szafek i przestrzeni na telewizor zapewnia wygodę i umożliwia estetyczne przechowywanie przedmiotów oraz urządzeń multimedialnych.
Meblościanka dostępna jest w kolorze:
- Korpus: wotan + antracyt
- Fronty: biały połysk PVC
Oświetlenie LED gratis!
Dane techniczne
| Kolorystyka | Wotan + antracyt + biały połysk PVC |
| Towar do samodzielnego montażu | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Wysokość | 182 cm |
| Szerokość | 300 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Czas realizacji | 2-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.