Meblościanka MAZE II biały
Opis
Meblościanka do salonu MAZE II
To eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza. Dzięki prostym liniom i minimalistycznemu designowi, Maze II stanowi doskonały wybór dla osób ceniących styl i wygodę w jednym.
Prosty, elegancki design sprawia, że Maze II doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami, nadając pomieszczeniu lekkości i nowoczesnego charakteru.
Przemyślany układ półek, szafek i przestrzeni na telewizor zapewnia wygodę i umożliwia estetyczne przechowywanie przedmiotów oraz urządzeń multimedialnych.
Meblościanka dostępna jest w kolorze biały + wotan.
Dane techniczne
| Kolorystyka | biały + wotan |
| Towar do samodzielnego montażu | Tak |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Wysokość | Zalezna od rozmieszczenia, ok 170 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Czas realizacji | 2-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.