Meblościanka TOKYO
Opis
Meblościanka do salonu TOKYO
To nowoczesny zestaw, który doskonale wpisze się zarówno w minimalistyczne jak i industrialne wnętrze. Dzięki prostym liniom, stylowej kolorystyce i przemyślanemu układowi zestaw mebli TOKYO będzie stanowił doskonały wybór do pomieszczeń, które łączą elegancję z funkcjonalnością.
Prosty, elegancki design sprawia, że zestaw TOKYO doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami, nadając pomieszczeniu lekkości i nowoczesnego charakteru.
Przemyślany układ półek, szafek i przestrzeni na telewizor zapewnia wygodę i umożliwia estetyczne przechowywanie przedmiotów oraz urządzeń multimedialnych.
Meblościanka dostępna jest w kolorze:
- Korpus: dąb grafit + perla gray
- Fronty: dąb grafit + perla gray PVC
Oświetlenie LED gratis!
Dane techniczne
| Kolorystyka | Dąb grafit + perla grey |
| Towar do samodzielnego montażu | Tak |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 250 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Czas realizacji | 2-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.