Narożnik ZARA L
Opis
Nowoczesny narożnik ZARA
Narożnik ZARA to nasza najnowsza propozycja. Siedzisko narożnika zdobią nietuzinkowe wciągi, które nadają temu modelowi nowoczesny i niebanalny wygląd. To idealna propozycja do pokoju dziennego, idealnie sprawdzi się również w pokoju gościnnym lub młodzieżowym.
Narożnik jest uniwersalny. Może być zarówno prawo- jak i lewostronny.
WYMIARY
szerokość 233 cm
głębokość 160 cm
wysokość 88 cm
Kolorystyka:
Narożnik dostępny jest w tkaninach oraz kolorystyce pokazanej w galerii zdjęć.
Wersje kolorystyczne podpisane są na zdjęciach nazwą użytej tkaniny oraz numerem odpowiadającym danemu kolorowi. W miejscu "Wpisz numer modelu" należy wpisać wybraną tkaninę i numer koloru.
Dane techniczne
| Głębokość | 160 cm |
| Szerokość | 233 m |
| Wysokość | 88 cm |
| Funkcja spania | 140 x 215 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka wysokoelastyczna |
| Luźne poduszki | Tak |
| Czas dostawy | 5-9 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiace |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.