Sofa AREZZA 2,5
Opis
Nowoczesna sofa AREZZA
Nowoczesne rozwiązania i solidne wykonanie tworzą z niej mebel ponadczasowy i luksusowy, co z pewnością już zdążyłeś dostrzec. Metalowe nóżki stanowią bardzo solidną podstawę kanapy, delikatnie unosząc cały korpus dodając lekkości, oraz ułatwiają sprzątanie pod meblem. Ruchome zagłówki stanowią wygodne podparcie dla karku. Unoszenie i opuszczanie zagłówków pozwala dopasować mebel do preferowanego ułożenia ciała w zależności od wykonywanej czynności. Wypełnienie siedziska połączeniem pianki wysokoelastycznej i sprężyny falistej gwarantuje Ci wypoczynek po ciężkim dniu pracy na najwyższym poziomie. W większym pomieszczeniu Sofa będzie świetnie współgrać z resztą mebli kolekcji AREZZA.
WYMIARY
szerokość 190
głębokość 103 cm
wysokość 75-95 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.
Dane techniczne
| Szerokość | 190 cm |
| Głębokość | 103 cm |
| Wysokość | 75 cm-95 cm |
| Powierzchnia spania | Nie |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka VP |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Czas realizacji | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.