Narożnik AREZZA
Opis
Nowoczesny narożnik AREZZA
Nowoczesne rozwiązania i solidne wykonanie tworzą z niego mebel ponadczasowy i luksusowy, co z pewnością już zdążyłeś dostrzec.
Metalowe nóżki stanowią bardzo solidną podstawę narożnika.
Ruchome zagłówki stanowią wygodne podparcie dla karku. Unoszenie i opuszczanie zagłówków pozwala dopasować mebel do preferowanego ułożenia ciała w zależności od wykonywanej czynności.
Wypełnienie siedziska połączeniem pianki wysokoelastycznej i sprężyny falistej gwarantuje Ci wypoczynek po ciężkim dniu pracy na najwyższym poziomie.
WYMIARY:
szerokość: 280 cm
wysokość: 75-95 cm
głębokość: 240 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza

Dane techniczne
| Głębokość | 240 cm |
| Szerokość | 280 cm |
| Wysokość | 75 - 95 cm |
| Funkcja spania | Nie |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka PU |
| Nóżki | Metalowe |
| Ruchome zagłówki | Tak |
| Cechy | Wyjątkowo miękki mebel |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.