Narożnik ARRATA
Opis
Narożnik z ruchomymi zagłówkami - ARRATA.
Nowoczesny rozkładany narożnik z funkcją spania. Wyposażony w niezbędne funkcję i nowe udogodnienia. Modny, solidny i elegancki mebel, który połączy funkcję salonu i sypialni w jednym pomieszczeniu. Wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów, które zagwarantują wieloletnie użytkowanie.
Funkcja spania to rozwiązanie, które pozwoli Ci połączyć funkcje stylowego salonu i przytulnej sypialni w jednym pomieszczeniu. Zapewni także wygodny nocleg dla gości. Pojemnik na pościel to świetne miejsce na dodatkowe koce i poduszki. Wyposażony w nowoczesne, regulowane na wielu poziomach zagłówki pozwolą Ci w wygodny sposób czytać książkę lub oglądać film. Możliwość wyboru opcji prawo lub lewostronnej zapewni Ci idealną kompozycję z pozostałymi meblami.
Narożnik może zostać wykończony dowolną tkaniną spośród 4 grup cenowych. Jeżeli Twój mebel jest narażony na zabrudzenia koniecznie wybierz tkaniny plamoodporne i zmywalne. Znajdziesz je w 2 i 3 grupie cenowej. Dzięki temu Twój narożnik pozostanie w doskonałej kondycji przez długie lata.
WYMIARY:
szerokość: 265 cm
wysokość: 76 / 96 cm
głębokość: 225 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: Enjoy, Inari, Kronos, Orinoco
- 1 grupa cenowa: Kingston, Monolith
- 2 grupa cenowa: Casablanca, French velvet, Matt velvet, Piano
- 3 grupa cenowa: Baloo (baranek), Napoli, Venus velvet, Tia, Manza, Ditra New, Corbett
- 4 grupa cenowa: Gusto, Astoria, Essenza
To ważne:
- Zanim wybierzesz materiał z poszczególnej grupy cenowej musisz wiedzieć, że im wyższa grupa cenowa tym lepsza jakość materiału i jego wytrzymałość.
- Jeśli w naszej galerii materiałów brakuje tkanin i chcesz, żebyśmy je dosłali skontaktuj się z nami
- Na zdjęciach prezentujemy przykładowe wersje kolorystyczne. Narożnik można komponować dowolnie, używając wybranych materiałów i kolorów. Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie próbki, koniecznie do nas napisz. Doślemy je do Ciebie zupełnie za darmo
- Kolorystyka i odcienie mogą różnić się w zależności od ustawień urządzenia, na którym je przeglądamy.

Dane techniczne
| Głębokość | 225 cm |
| Szerokość | 265 cm |
| Wysokość | 76 - 96 cm |
| Funkcja spania | system Puma |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyna falista + pianka VP 30/37 |
| Nóżki | Czarne, 12cm |
| Luźne poduszki | Nie |
| Ruchome zagłówki | Tak |
| Cechy | Najwyższa jakość |
| Czas dostawy | 4-7 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.
Anna Jarczak
Narożnik jest niesamowicie wygodny i bardzo efektowny. Polecam gorąco!