Narożnik UMBRIA III
Opis
Bardzo duży luksusowy narożnik U do salonu UMBRIA III
Ogromna kanapa narożna z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Nowoczesna, gustowna i komfortowa stworzona z najwyższej jakości materiałów. Zaprojektowana z myślą o dużych i eleganckich salonach.
Bardzo duży rozkładany narożnik został wyposażony w dodatkową powierzchnię spania. Za dnia spełni rolę wygodnej sofy narożnej idealnej do relaksu Dzięki ogromnym wymiarom pomieści zarówno domowników, jak i gości. W nocy szybko zamienisz ją w duże łóżko dla dwojga. Pojemnik pod siedziskiem ukryją dodatkowe komplety pościeli. Zagłówki z wielostopniową regulacją będą doskonałym wsparciem dla karku podczas czytania i oglądania telewizji.
Wysoka jakość materiałów i tkanin daje gwarancje wieloletniego użytkowania Możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów pozwoli Ci wybrać tkaninę o idealnej strukturze i kolorze. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą oraz pianką wysokoelastyczną to duet, który gwarantuje Ci wypoczynek na najwyższym poziomie.
WYMIARY:
szerokość: 270 cm
wysokość: 103 cm
głębokość: 177 cm
powierzchnia spania: 215 cm x 124 cm
KOLORYSTYKA:
- Gr 0: Curio, Barrel, Neve, Zetta, Asti
- Gr 1: Bellini, Brooklyn, Castel, Element, Modesto, Moly, Nordic, Portland, Retro bliss, Shanghai
- Gr 2: Amore, Bull, Letto, Macau, Monet, Over the horizon, Salvador, Chill me, Wzór
Uwaga! Funkcja spania w narożniku Umbria obita jest tkanina zastępczą (inną niż tkanina na siedzisku i oparciu). Jeśli zależy Ci na tym, żeby funkcja spania była wykonana w tej samej tkaninie co reszta narożnika skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| Głębokość | 177 cm |
| Szerokość | 270 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.