Narożnik UMBRIA IV
Opis
Bardzo duży luksusowy narożnik U do salonu UMBRIA IV
Ogromna kanapa narożna z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Nowoczesna, gustowna i komfortowa stworzona z najwyższej jakości materiałów. Zaprojektowana z myślą o dużych i eleganckich salonach.
Bardzo duży rozkładany narożnik został wyposażony w dodatkową powierzchnię spania. Za dnia spełni rolę wygodnej sofy narożnej idealnej do relaksu Dzięki ogromnym wymiarom pomieści zarówno domowników, jak i gości. W nocy szybko zamienisz ją w duże łóżko dla dwojga. Pojemnik pod siedziskiem ukryją dodatkowe komplety pościeli. Zagłówki z wielostopniową regulacją będą doskonałym wsparciem dla karku podczas czytania i oglądania telewizji.
Wysoka jakość materiałów i tkanin daje gwarancje wieloletniego użytkowania Możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów pozwoli Ci wybrać tkaninę o idealnej strukturze i kolorze. Wypełnienie siedziska sprężyną falistą oraz pianką wysokoelastyczną to duet, który gwarantuje Ci wypoczynek na najwyższym poziomie.
WYMIARY:
szerokość: 350 cm
wysokość: 103 cm
głębokość: 207 cm
powierzchnia spania: 252 cm x 124 cm
KOLORYSTYKA:
- 0 grupa cenowa: neve, zetta
- 1grupa cenowa: matt velvet, fantasy velvet, element
- 2 grupa cenowa: Perfect Harmony, salvador, chill me,
Dane techniczne
| Głębokość | 207 cm |
| Szerokość | 350 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Funkcja spania | tak |
| Pojemnik na pościel | tak |
| Wypełnienie siedziska | sprężyna falista + pianka HR |
| Luźne poduszki | nie |
| Ruchome zagłówki | tak |
| Czas dostawy | 4-6 tygodni |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.