Szafa 2D MAXIMUS TYP M02
Opis
Szafa dwudrzwiowa MAXIMUS jest jednym z elementów kolekcji systemów meblowych MAXIMUS.
Sprawi, że w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu zagości klasyczna elegancja i pojemność.
Pomimo swoich rozmiarów nie zmniejszy Twojego pomieszczenia, a dodatkowo pomoże Ci je funkcjonalnie zagospodarować.
Aby dopasować się do Twoich oczekiwań i powierzchni wybranego przez Ciebie pomieszczenia proponujemy Ci również w naszej kolekcji szafy: szafa 3D TYP M03, szafę garderobę TYP M15 oraz szafę narożną TYP M34 - sprawdź szczegóły kolekcji MAXIMUS.
- szafa dwudrzwiowa to gwarancja pojemności
- pomieści wszystkie wybrane przez Ciebie rzeczy, które zostaną ukryte za pełnymi frontami w wybranym przez Ciebie odcieniu.
- proste linie mebla gwarantują, że wpasuje się on w aranżacje każdego pomieszczenia.
- wykonany z wysokogatunkowej płyty laminowanej wiernie odzwierciedlającej strukturę drewna.
- fronty o grubości 16 mm oraz korpus o grubości 22 mm zapewnią wieloletnie użytkowanie.
- obrzeża wzmocnione okleiną ABS chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
- całość wsparta na solidnie wykonanych satynowych nóżkach
- uchwyty w kolorze satyny dopełnią całości i zapewnią komfortowe użytkowanie
- dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej zagwarantuje, że znajdziesz idealny system dopasowany do każdego wnętrza.
KOLORYSTYKA
- korpus: śliwa wallis / front: śliwa wallis
- korpus: kasztan wenge / front: kasztan wenge
- korpus: biały / front: biały
- korpus: sonoma / front: sonoma
WYMIARY
wysokość 203
szerokość 100 cm
głębokość 51 cm
Każdy element kolekcji MAXIMUS może być odrębnym elementem, z którym stworzysz własną aranżację idealną do każdego pomieszczenia. - sprawdź
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Poniżej prezentujemy Ci wszystkie elementy kolekcji MAXIMUS. ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Dane techniczne
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | NIE |
| Wysokość | 203 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Grubość frontów | 16 mm |
| Grubość korpusu | 22 mm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 

























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.