Szafka nocna MAXIMUS TYP M16
Opis
Szafka nocna MAXIMUS to element systemów z kolekcji MAXIMUS.
Mimo swoich niewielkich rozmiarów będzie funkcjonalnym rozwiązaniem tuż obok łóżka z kolekcji MAXIMUS. -sprawdź łóżko TYP M28 oraz łoże sypialniane TYP M17
Jeżeli natomiast potrzebujesz szafki bardziej pojemnej sprawdź opcje z dwoma szufladami TYP M26.
Rzuć okiem na nasze aranżacje sypialniane, w których użyliśmy szafkę MAXIMUS. - sprawdź
- proste linie mebla gwarantują, że wpasuje się on w aranżacje każdego pomieszczenia.
- posiada pojemną szafkę, która za pełnym frontem pomieści potrzebne Ci przedmioty.
- może być idealnym rozwiązaniem jako podstawa pod lampę nocną.
- wykonana z wysokogatunkowej płyty laminowanej wiernie odzwierciedlającej strukturę drewna.
- fronty o grubości 16 mm oraz korpus o grubości 22 mm zapewnią wieloletnie użytkowanie.
- obrzeża wzmocnione okleiną ABS chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
- uchwyty w kolorze satyny dopełnią całości i zapewnią komfortowe użytkowanie
- dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej zagwarantuje, że znajdziesz idealny system dopasowany do każdego wnętrza.
KOLORYSTYKA
- korpus: śliwa wallis / front: śliwa wallis
- korpus: kasztan wenge / front: kasztan wenge
- korpus: biały / front: biały
- korpus: sonoma / front: sonoma
WYMIARY
wysokość 41 cm
szerokość 35 cm
głębokość 31 cm
Każdy element kolekcji MAXIMUS może być odrębnym elementem, z którym stworzysz własną aranżację idealną do każdego pomieszczenia. - sprawdź
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Poniżej prezentujemy Ci wszystkie elementy kolekcji MAXIMUS. ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Dane techniczne
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | NIE |
| Wysokość | 41 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Grubość frontów | 16 mm |
| Grubość korpusu | 22 mm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 
























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.