Szafka nocna 2S MAXIMUS TYP M26
Opis
Szafka nocna MAXIMUS to element systemów z kolekcji MAXIMUS.
Mimo swoich niewielkich rozmiarów będzie funkcjonalnym rozwiązaniem tuż obok łóżka z kolekcji MAXIMUS. -sprawdź łóżko TYP M28 oraz łoże sypialniane TYP M17 oraz wszystkie kompozycje sypialniane
Jeżeli preferujesz pojemną szafkę zamiast dwóch szuflad oferujemy Ci szafkę nocną TYP M16 utrzymaną w charakterze kolekcji MAXIMUS.
- proste linie mebla gwarantują, że wpasuje się on w aranżacje każdego pomieszczenia.
- posiada dwie pojemne szuflady, które za pełnym frontem pomieszczą potrzebne Ci przedmioty.
- może być idealnym rozwiązaniem jako podstawa pod lampę nocną.
- wykonana z wysokogatunkowej płyty laminowanej wiernie odzwierciedlającej strukturę drewna.
- fronty o grubości 16 mm oraz korpus o grubości 22 mm zapewnią wieloletnie użytkowanie.
- obrzeża wzmocnione okleiną ABS chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.
- uchwyty w kolorze satyny dopełnią całości i zapewnią komfortowe użytkowanie
- dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej zagwarantuje, że znajdziesz idealny system dopasowany do każdego wnętrza.
KOLORYSTYKA
- korpus: śliwa wallis / front: śliwa wallis
- korpus: kasztan wenge / front: kasztan wenge
- korpus: biały / front: biały
- korpus: sonoma / front: sonoma
WYMIARY
wysokość 40 cm
szerokość 40 cm
głębokość 30 cm
Każdy element kolekcji MAXIMUS może być odrębnym elementem, z którym stworzysz własną aranżację idealną do każdego pomieszczenia. - SPRAWDŹ
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓ Poniżej prezentujemy Ci wszystkie elementy kolekcji MAXIMUS. ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Dane techniczne
| Towar do samodzielnego montażu | TAK |
| Oświetlenie LED | NIE |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Grubość frontów | 16 mm |
| Grubość korpusu | 22 mm |
| Czas realizacji | 1-4 tygodnie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Dostawa GRATIS +48 530613089
+31 617408515 

























Wyświetlane są wszystkie opinie, które są wystawione przez zweryfikowanych klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie.